HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık - Proje ve Tasarım

Sistem entegrasyonunun yapılacağı alanlarda yerin ve binanın mimari yapısı, kullanım amaçları ve beklentiler dikkate alınarak, yerinde ve mimari proje üzerinde risk analizi yapılmakta, kurulacak sistem yada sistemler doğrultusunda hangi marka ve ürünlerin kullanılacağı, alternatifleri ile birlikte projelendirilip müşteriye rapor halinde sunulmaktadır.

Satış - Entegrasyon

Projelerimizde genellikle Avrupa, Amerika, Japonya ve Kore menşeili ürünler kullanılmaktadır. Yapılacak işlerin senaryoları oluşturulduktan sonra uygun ürün ve yazlım entegrasyonları belirlenmektedir. Anahtar teslim işlerimiz aşağıdaki iş sıralamasında gerçekleştirilmektedir:

  • Yapısal kablolama ve alt yapıların projelendirilip kurulması,
  • Ürün ve cihazların montajlarının yapılması,
  • Sistemlerin devreye alınması,
  • Kullanıcı ve güvenlik ekibine eğitim verilmesi.

Teknik Destek

Sistemlerin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için sistem montaj ve kurulumları kaliteli, eğitimli, işi bilen teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kaliteli, tecrübeli ekibimiz ile Türkiye genelinde 24 saatten kısa sürede arızalara müdahale edilmektedir.

Müşterilerimiz, telefon yada e-mail yolu ile 7/24 servis hizmeti alabilmektedir.

Müşterilerimizin aldığı sistemleri uzun yıllar kullanabilmeleri için üretici garantisi, periyodik bakım ve yedek parça hizmetleri verilmektedir.