Hakkımızda

Biz Kimiz?

ODAK Güvenlik ve İletişim Sistemleri 2002 yılından bu yana Elektronik güvenlik sistemleri entegratörü olarak yurtiçi ve yurt dışında tecrübeli kadrosu ve derin tecrübesi ile yüksek mühendislik standartlarında özel, tüzel, kurum ve kuruluşlara çözümler sunmaktadır.

Dünyaca bilinen global markaların çözüm ortağı olan ODAK Güvenlik kendi ve müşteri memnuniyetini önceleyen anahtar teslimi projeler yapmaktadır, aynı zaman kendisi gibi çalışan entegratör firmalara ürün tedariği sağlamaktadır.

Odağında insan ve teknoloji bulunan, sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip eden ODAK Güvenlik, sistemlerin kendi arasındaki entegrasyonu, analitik çözümler, yapay zeka gibi yeni nesil teknolojileri çözümlerinde kullanmaktadır. ODAK Güvenlik yeni nesil teknolojileri kullanabilen personelini sürekli eğiterek teknoloji ile birlikte kendi gelişimini de sürdürmektedir.

ODAK Güvenlik ürün ve sistem kalitesinden ödün vermeden fabrikalar, perakende sektörü, konutlar, hava alanları, alışveriş merkezleri, üniversiteler, hastaneler, enerji santralleri, bankalar, kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere 1000’den fazla müşterisine mühendislik & danışmanlık, proje & tasarım, satış & uygulama, satış sonrası destek, bakım ve servis hizmetleri vermektedir.